The milk complemented the bingsoo perfectly and made it sweeter(which I really like!) The chewy bits in it was also a plus and I enjoyed my time spent chewing it ^-^ If I'm not wrong, it's $14.90 for a bowl and it's quite big. You can share it with a friend if you want toβ‘ β§*γ